Навігація

 

22.11.2016

Більшість порушень техніки безпеки на виробництвах держлісгоспів Чернівецького облуправління лісомисливського господарства усунені

На протязі 9 місяців 2016 року в Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства активно проводиться робота з покращення стану охорони праці та забезпечення безпечних умов праці для працівників державних лісогосподарських підприємств згідно Закону України «Про охорону праці».

Як зазначає головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів ЧОУЛМГ Анатолій Головатий, за 9 місяців ц.р проведено 292 обстеження з охорони праці, виявлено 1471 порушення нормативних актів з питань охорони праці. 1432 усунені, призупинено роботу 11 одиниць обладнань, які експлуатувались з порушеннями вимог техніки безпеки. З цієї ж причини призупинено 12 технологічних процесів. За допущення зазначених притягнуто до дисциплінарної відповідальності 31 посадову особу та 11 робітників.

В цей же період підпорядкованими лісогосподарськими підприємствами витрачено 2 млн. 583 тис. 784 грн. В тому числі на одного працюючого – 895 грн.

На виконання наказу Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства від 25.04.2016 року №37 «Про проведення Дня охорони праці», у всіх держлісгоспах проводився огляд-конкурс з охорони праці та культури виробництва, визначено кращі колективи, які нагороджені грамотами.

З питань охорони праці проводилися колегія, засідання, семінари.

Вивчивши причини нещасних випадків на виробництві, основними можна назвати недостатній контроль відповідальних осіб, самовпевненість робітників з великим досвідом роботи, - розповідає головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів ЧОУЛМГ Анатолій Головатий.

Хочу наголосити, що при суворому дотримуванні всіх вимог охорони праці – більшість нещасть можна було уникнути, або суттєво зменшити негативні наслідки. Вважаю, що в подальшому необхідно нам прикласти максимум зусиль, щоб запобігти травматизму на виробництві, - додав в.о начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН