Навігація

 

18.01.2017

Витяг з Протоколу №2 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства від 17.01.2017 року

Присутні:

1. Федорійчук І.І. (ГФ «Козацька обласна варта») – голова ініціативної групи;

2. Новіцький А.А. (відокремлений підрозділ ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Чернівецькій області) – секретар ініціативної групи;

3. Ковалець Ю.М. (ВГО «Ніхто Крім Нас» в Чернівецькій області);

4. Гуцул О.М. (ГО «Козацька звитяга»);

5. Бірклє О.О. (ГС «Народний порядок»);

6. Колісніченко С.В. (ЧОГО «Українська Націоналістична СамоОборона»);

7. Баламутовський С.А (ГО «Правий сектор Буковини»;

8. Ковбасюк О.В. (ГО «Чернівецьке обласне об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та їх сімей»);

9. Жаріков Г.А. ( ЧОГО «Всеукраїнська екологічна ліга»;

10. Дорош В.І. (ЧОГО «Буковинський бізнес інкубатор», ЧОГО «Асоціація деревообробників Буковини», ЧОГО «Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні», ЧОГО «Буковинська Громада», ЧМФОВПС «Столиця-Регіони»;

11. Кочергін О.С. (ГО «Чернівецька міська спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей»);

12. Юрчук Л.П. («Чернівецька обласна організація УСВА»);

13. Цуркан Ю.В. «(Кельменецької районної організації УСВА»);

14. Диякон Р.Д. (ГО «Центр протидії корупції»;

15. Сіньковський К.В. (ГО «Громада рибалок Буковини»);

16. Громадський О.В. (відокремлений підрозділ ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Чернівецькій області);

17. Марчук Р.Г. (відокремлений підрозділ ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Чернівецькій області);

18. .Дубчак Ю.Л. (ВГО «Ніхто Крім Нас» в Чернівецькій області);

19. Філіпчук Ю.В. (ГО «Правий сектор Буковини»);

20. Тафій М.М. (ГО «Правий сектор Буковини»);

21. ПаненшинО.М. (ГО «Правий сектор Буковини»);

22. Кармазенюк Я.Д. (ГО «Козацька звитяга»).

Порядок денний:

1.Обговорення та затвердження списків кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Вирішили:

затвердити наступні списки кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах.

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства

1.Федорійчук І.І. (ГФ «Козацька обласна варта»);

2.Новіцький А.А. (відокремлений підрозділ ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» в Чернівецькій області);

3.Дубчак Ю.Л. (ВГО «Ніхто Крім Нас» в Чернівецькій області);

4. Гуцул О.М. (ГО «Козацька звитяга»);

5.Бірклє О.О. (ГС «Народний порядок»);

6. Колісніченко С.В. (ЧОГО «Українська Націоналістична СамоОборона»);

7. Баламутовський С.А (ГО «Правий сектор Буковини»;

8. Ковбасюк О.В. (ГО «Чернівецьке обласне об’єднання учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та їх сімей»);

9. Жаріков Г.А. ( ЧОГО «Всеукраїнська екологічна ліга»;

10. Іванишин І.В.(ЧОГО «Асоціація деревообробників Буковини»)

11. Коломієць М.Т. («Чернівецька УСВА»);

12. Сіньковський К.В. (ГО «Громада рибалок Буковини»);

13. Коржик В.П. (Чернівецька обласна організація Українського товариства охорони природи);

14. Коняк М.П. (Чернівецьке обласне громадсько-молодіжне екологічне обєднання»).

Список кандидатів представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

1. Олексюк Ю.М. (ГО «Єдність молоді – система змін») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

2. Дорош В.І. (ЧОГО «Буковинська громада») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

3. Андруща В.І. (ЧОГО «Буковинська фундація підтримки регулярної реформи в Україні») -невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

4. Акімова Л.С. (Чернівецька міська профспілкова організація всеукраїнської професійної спілки «Столиця-регіони») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

5. Григоренко В.О. (ЧОГО «Буковинський бізнес інкубатор») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

6. Грицюк І.В. («Інститут сучасних економічних досліджень») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

7. Ковальський А.Й. (Буковинське товариство природодослідників) - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

8. Поляк В.В. (Асоціація асоціація деревообробників України «Деревообробник») невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

9. Худой В.В. (ГО «Чернівецька міська спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та їх сімей») - невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

10. Диякон Р.Д. (ГО «Центр протидії корупції») невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення.

Голосували «за» - 20, проти – 0, утрималися – 2.

Голова ініціативної групи І.Федорійчук

Секретар ініціативної групи А.Новіцький

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН