Навігація

 

13.02.2017

Працівники лісової галузі області провели нараду з питань забезпечення електронного декларування працівниками підприємств

В Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства 10 лютого відбулась нарада за участі керівників державних лісогосподарських підприємств області з питань забезпечення електронного декларування.

У нараді взяли участь державні службовці Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства, керівники державних лісогосподарських підприємств області, працівники відповідальні за електронне декларування підприємств.

Також було запрошено представника обласної державної адміністрації Монастирського Ю.В. виконуючого обов’язки завідувача сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації

На нараді заслухали та опрацювали питання щодо дотримання вимог розділу VІІ «Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції», заповнення декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідальність за несвоєчасне подання або не подання електронної декларації.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН