Навігація

 

11.05.2017

Навчання з охорони праці запобігають нещасним випадкам на виробництві

Важливим напрямком державної політики в сфері охорони праці (ОП) є навчання і систематичне підвищення рівня знань працюючих з тим, щоб якомога краще та безпечніше виконували вони свої виробничі завдання. Особливо це актуально для працівників лісової галузі.

Тож у відповідності до вимог «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з ОП» у Берегометському державному лісомисливському господарстві, згідно наказу, створено спеціальну комісію та розроблено тематичний план з навчання працівників виробничої сфери за 40-годинною програмою. Цим навчанням охоплені всі спеціалісти робітничих професій. На заняттях члени комісії, а це головні спеціалісти підприємства, розповідають лісівникам про те, як слід щоденно безпечно працювати. Провідний інженер з охорони праці Іван Коротчук ознайомлює з новизною у законодавстві про ОП, особливо наголошує на методах безпечного проведення лісозаготівельних робіт, надання першої медичної допомоги.

Слід зазначити, що на забезпечення вимог виробничої безпеки на підприємстві виділяються чималі кошти.

Усі працівники, які пройшли навчання, складуть іспити та отримають атестацію. Отримані знання застосовуватимуть на практиці, щоб працювати безпечно та без травм.

Прес-служба Берегометського ДЛМГ

АРХІВ НОВИН