Навігація

 

23.06.2017

Працівники Долішньо-Шепітського лісництва показали грунтовні знання з охорони праці

З 2009 року Володимир Жебчук очолює колектив Долішньо-Шепітського лісництва. І за цей час /в добру годину сказати/ тут не було випадків виробничого травматизму. Заслуга в цьому, насамперед, самого керівника, який належним чином організовує безпечну працю своїх підлеглих, а також лісівників, які добре знають свої права та обов’язки щодо дотримання усіх вимог охорони праці та безпеки виробництва.

Як і в кожному виробничому підрозділі, тут було проведено навчання по 40-годинній програмі, під час якого викладачі наголошували на необхідності посилення контролю за станом охорони праці та трудовою дисципліною, а також суворому дотриманні працівниками вимог законодавчих та нормативно - правових актів з охорони праці. А днями робітники успішно пройшли підсумкову атестацію.

Лісівники, а це члени комплексних лісозаготівельних бригад, показали належний рівень знань з правил розробки лісосік, лісозаготівельних робіт, трелювання та розкряжування деревини, пожежної безпеки та надання першої домедичної допомоги. Особливо грамотними проявили себе бригадири Василь Герасимюк та Олексій Танасійчук, а також ветеран лісорубської родини Дмитро Шулдак. Крім цього, вони висловлювали свої побажання щодо якості спецодягу та спецвзуття, які не завжди витримують строк носіння, а також говорили про те, що лісозаготівельна техніка часто виходить з ладу, а виробничі завдання треба вчасно виконувати.

Провідний інженер з ОП Іван Коротчук ще раз наголосив робітникам, що підприємство послідовно домагається позитивного результату у виконанні Закону країни « Про охорону праці», робить все необхідне для створення безпечних і нешкідливих умов. А керівництву лісництва подякував за те, що тут на видному місці гарно оформлені куточки з ОП, так само як і в обігрівальних будиночках, побажав трудових звершень та безпечної праці.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

АРХІВ НОВИН