Навігація

 

23.06.2017

Виробнича нарада з безпеки дорожнього руху сприяє ефективності і надійності роботи транспортних підрозділів держлісгоспів Буковини

В Чернівецькому обласному управлінні лісового господарства відбулася виробнича нарада з питань забезпечення безпеки дорожнього руху транспортними підрозділами лісогосподарських підприємств краю.

В нараді взяли участь головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Держлісагентства України Андрій Мусійовський, в.о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий, головний спеціаліст сектору технічної політики та використання лісових ресурсів обласного управління Анатолій Головатий, директори держлісгоспів Буковини, головні механіки та інженери з охорони праці.

Учасники наради докладно розглянули та проаналізували результати проведених перед тим планових перевірок кожного лісогосподарського підприємства області щодо роботи транспортних цехів, забезпечення належних умов утримання автомобільного парку, проведення технічних оглядів наявних в лісгоспах транспортних засобів.

Представник Держлісагенції Андрій Мусійовський наголосив на важливості проводити з водіями інструктажі з безпеки руху, звернув увагу керівників держлісгоспів, головних механіків на необхідності належно укомплектувати естакади, оглядові ями гаражів, ремонтні бокси, а також відремонтувати в транспортних цехах санітарно-побутові приміщення, вчасно проводити заміну шин лісовозів та автонавантажувачів, надійно фіксувати на вантажівках лісоматеріали круглі при їх перевезенні з верхніх складів до місця призначення. При усіх лісгоспах краю буде створено комісії з безпеки дорожнього руху з розробленням положення про їхню діяльність. А в тих лісгоспах, де такі комісії вже створені, підвищать ефективність їхньої роботи.

Андрій Мусійовський відмітив як позитив діяльності окремих лісгоспів Буковини, гідний наслідування в інших областях, коли транспортні засоби і агрегати, що підлягають списанню, зберігаються на окремих площадках поза виробничими приміщеннями.

«Транспортна складова діяльності держлісгоспів є вкрай важливою для виконання підприємствами їхніх виробничих завдань. Такі наради з детальним аналізом роботи транспортних підрозділів допомагають підвищити загалом ефективність діяльності лісогосподарських підприємств, а також забезпечити належний рівень охорони праці водіїв, механіків та безпеку перевезень лісоматеріалів», – зазначає в.о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

АРХІВ НОВИН