Навігація

 

11.07.2017

Берегометське ДЛМГ піклується про здоров’я лісівників

Відповідно до наказу по підприємству № 38 та згідно ст. 17 Закону України « Про охорону праці» і наказу МОЗ України № 246 від 21.05.2007р. «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, які зайняті на роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці та таких, де є потреба у професійному доборі», - днями було проведено медичний огляд працівників лісгоспу.

Метою даного огляду працівників є визначення їх стану здоров’я, зокрема, можливості виконання ними певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, розробки індивідуальних та групових лікувально- профілактичних та реабілітаційних заходів працівників, що віднесені за результатами медогляду до групи ризику.

Підприємство за власні кошти (а в колективному договорі на ці цілі передбачено 30 тис. грн на рік) організувало проведення щорічного медичного огляду, уклавши договір з КУ « Вижницька центральна районна лікарня» / заст. головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності П.Вовк/. Медпрацівники обстежили 142 лісівників, які працюють у лісовій охороні, на валці лісу,транспортуванні та первинній переробці, інших виробничих процесах та визначили придатність для роботи за професією.

Доречно зазначити, що т.в.о. директора Руслан Максимчук постійно тримає на контролі усі питання з організації періодичних медичних оглядів, націлює службу охорони праці на те, щоб вони проходили вчасно та охоплювати певні категорії працівників, які підлягають медогляду. В той же час лісівники щиро вдячні адміністрації та профкому, бо ті дбають про їхнє здоров’я та створення безпечних умов для роботи.

Прес – служба Берегометського ДЛМГ

АРХІВ НОВИН