Навігація

 

14.07.2017

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ

В ДП «Берегометське ЛМГ» 13 липня відбулася робоча зустріч керівництва підприємства з представниками великого спорту. Т.в.о. директора Руслан Максимчук, головний лісничий Іван Акришора обговорили проведення на теренах Вижниччини, лісових угідь лісмисливгоспу зокрема, Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування «Рогейн» (екстремальне орієнтування на 24 години).

Україна виграла тендер на проведення такого важливого спортивного заходу у Литви, Естонії і Франції, які також претендували на прийом Чемпіонату у себе. Цікавим став той факт що саме Буковинський ландшафт підходить для проведення таких змагань. А територія Вижниці, лісових угідь нашого господарства та НПП «Вижницький» - найкраще.

Ініціатором та сподвижником цього виду спорту є Чернівецька обласна Федерація зі спортивного орієнтування, її Президент та директор Чемпіонату Європи Віктор Скрипник. Віктор Володимирович розповів про проведення таких змагань у 2010 році на теренах нашої області, кількість учасників тоді сягала десь до 300 осіб. В цьому Чемпіонаті передбачається більше 600. Головний суддя загань, він же і суддя національної категорії з «Рогейну» Володимир Ліпка, охарактеризував рельєфність території, яка підходить для проведення Чемпіонату Європи. Юхим Штемплер, голова Всеукраїнської тренерської ради, заслужений тренер України зі спортивного орієнтування, познайомив керівництво лісмисливгоспу з відповідною картою та заявкою на проведення змагань. А також з територіями лісових угідь тих лісництв, які будуть залучені до «Рогейну».

Проведення Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування призначено на 17-19 серпня 2018 року. Проте роботи в організації підготовки дуже багато. Лісівники зі спортсменами напрацювали «дорожню карту» змагань, визначились з проведенням оргкомітету та обрали координатором Чемпіонату Європи з «Рогейну» Тетяну Тирон. В робочій зустрічі взяв участь також головний мисливствознавець ДП «Берегометське ЛМГ» Андрій Марчук.

Це надто престижний захід для нашого краю і лісомисливського господарства взагалі. Адже це популяризація розвитку лісового гірського туризму. Співпраця на такому високому рівні. А головне – наближення нас українців, буковинців до європейської культури і європейських цінностей.

Європа починається з кожного з нас!

Тетяна Тирон

АРХІВ НОВИН