Навігація

 

14.07.2017

Привітання в.о. начальника ЧОУЛМГ Романа ЧЕРЕВАТОГО до Дня бухгалтера

Сьогодні, 16 липня, Україна святкує професійне свято бухгалтера. Без бухгалтерів не може існувати жодна установа, жодне підприємство. Вони – головні, щоб там не думали директори та інші начальники.

Тому День бухгалтера – наше загальне свято!

Бухгалтер – це особлива професія, сповнена музики цифр, символізму знаків та філософії високих матерій. Лише у її представників обов’язково сходяться паралелі – дебет з кредитом, кількість нулів на очах переходить у якість, а боротьба протилежностей – витрат і доходів – рано чи пізно неодмінно знаходить єдність – у балансі.

І хоча саме слово «бухгалтер» чоловічого роду, звучить сухо і навіть грізно, але стоять за ним чарівні жінки. Не помилюсь, якщо скажу, що у жодній іншій професії немає стільки жінок одночасно красивих і розумних.

У сфері лісового господарства – Буковини і всієї країни – працюють в бухгалтеріях досвідчені спеціалісти, яких ми ніжно любимо, безмежно шануємо, захоплюємось їх вродою і талантами.

Бажаємо Вам, дорогі бухгалтери, сталевих нервів, швидких і легких звітів, доброзичливих фінінспекторів.

Хай у Ваших родинах, милі бухгалтери, панують радість і достаток. Хай Ваші трудові колективи вирізняються доброзичливістю і дружбою. Хай Вас щодня супроводжують гармонія і поезія.

Прес-служба ЧОУЛМГ

АРХІВ НОВИН