Навігація

 

26.07.2017

БУКОВИНСЬКІ ДЕРЖЛІСГОСПИ ВІДПРАВИЛИ ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ НА ПЕРЕДОВУ 2 ТОННИ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

Усі державні лісогосподарські підприємства Буковини, підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, долучилися до збору продуктів, які передали нашим воїнам у зону проведення військових дій на сході країни.

Майже 2 тонни домашньої консервації, копченостей, солодощів повезе на передову волонтер Василь Назарко.

«Тільки приїхав з охопленого війною Донбасу. Був там без малого сто разів, у найгарячіших точках, куди важко доїхати, – Попасна, Піски, Щастя, Авдіївка, – розповідає пан Василь. – Ви навіть не уявляєте, як хлопці радіють привезеним дарункам. Не тільки тому, що це смаколики, яких там, на війні, немає. А й тому, що такі посилки для них – своєрідна подяка за їхню мужність, свідчення, що про них пам’ятають і турбуються».

«Приємно відмітити, що в чергове на наш запит допомогти воїнам АТО відгукнулися держлісгоспи краю на чолі з Чернівецьким обласним управлінням лісового господарства, – каже громадський активіст, волонтер Володимир Дорош, керівник координаційного центру ГО «Буковинська громада». – Постійно і безвідмовно лісівники допомагають продуктами, пальним. Цього разу продуктові набори від буковинських лісівників їдуть в район Авдіївки, що на Донеччині. Там їх зустрінуть наші колеги-волонтери. Від їх імені та від себе особисто хочу виловити подяку трудовим колективам наших лісогосподарських підприємств».

«З самого початку бойових дій на сході країни працівники лісової галузі краю надають посильну допомогу українським воїнам, що тримають оборону на Донбасі. Це – наш обов’язок», – зазначає в.о. начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

АРХІВ НОВИН