Навігація

 

01.08.2017

СПОСТЕРІГАЧІ ОБСЄ ЦІКАВИЛИСЯ РЕАБІЛІТАЦІЄЮ ВОЇНІВ АТО У БЕРЕГОМЕТСЬКОМУ ДЛМГ

Державне підприємство «Берегометське лісомисливське господарство» відвідали представники організації з безпеки та співробітництва в Європі – Спеціальна моніторингова місія в Україні. Спостерігачів ОБСЄ Гюнтера Гугенбергера та Маріана Скарлатеску цікавила робота лісмисливгоспу в напрямку організації та проведення відпочинкової реабілітації воїнів АТО та їх сімей в рамках розвитку лісового гірського туризму.

- Представництво місії ЄС в Україні звернулось до нас щодо надання інформації з оздоровлення воїнів АТО, – розповідає в. о. начальника Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Роман Череватий. – Цими питаннями успішно займається ДП «Берегометське ЛМГ», яке єдине на Україні працює над розвитком гірського туризму та відпочинку. Відрадно, що таку серйозну організацію цікавить наша робота. Ми відкриті для всіх громадських організацій, тим більше європейських, і раді показати різносторонню роботу лісівників. Адже не лише лісозаготівлею живуть лісгоспи. Лісівники постійно допомагають нашій армії, сім’ям учасників АТО, самим воїнам. Ми готові до конструктивної співпраці.

Берегометські лісівники ознайомили спостерігачів з Програмою відпочинкової реабілітації, обговорили роботу психологів з воїнами, волонтерами, розповіли про екскурсійні маршрути.

- Святий обов’язок кожного з нас допомагати учасникам бойових дій на сході країни, – каже т.в.о. директора підприємства Руслан Максимчук. – Наша допомога конкретна і адресна. Нічого немає кращого для здоров’я та відпочинку, аніж побувати в лісі, подихати свіжим повітрям, позбирати гриби і ягоди, покупатися в гірських водоймах, піднятися на вершини Карпатських гір. А коли рік чи два дивишся смерті у вічі, то час перебування зі своєю сім’єю – найдорожчий час, найкращий лікар.

У липні на базі лісництв адміністрація Берегометського ЛМГ організувала оздоровлення і відпочинок 46 буковинських воїнів, які саме перебували у відпустці. Вони приїхали у гірські туристичні бази з дружинами та дітьми. А вже відсьогодні, з 1-го серпня, – знову на передовій.

Тетяна Тирон

АРХІВ НОВИН