Навігація

 

03.08.2017

Шановні громадяни!

Переконливо просимо дотримуватися правил протипожежної безпеки у лісах!

Літо жарить нещадно. Лісогосподарські підприємства області оголосили пʼятий – найвищий – клас пожежної небезпеки у лісових масивах. Проводяться посилені патрулювання лісового фонду та профілактичні заходи з недопущення виникнення і поширення лісових пожеж.

У ці спекотні посушливі дні лісівники Буковини закликають з особливою обережністю та відповідальністю перебувати у лісі, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

Вісім з десяти лісових пожеж виникають через необережне поводження з вогнем громадян, що прийшли у ліс на відпочинок чи на заготівлю його дарів.

Переконливо просимо дотримувати простих правил, які вбережуть ліс від вогню, збережуть життя його мешканців – птахів та звірів!

* Розпалюйте багаття лише у спеціально відведених місцях. Держлісгоспи області потурбувалися про облаштування рекреаційних місць відпочинку.

* Не залишайте вогнище без нагляду. Коли залишаєте місце відпочинку, обов’язково залийте вогнище водою або засиптете землею. Переконайтеся, що вогонь повністю загашено;

* Навколо вогнища у радіусі не менше півметра слід прибрати все, що може горіти і служити причиною поширення вогню.

* Не кидайте у лісі недопалки, непогашені сірники. Не паліть суху траву поблизу дерев – це може спричинити масштабний вогонь.

Природа віддячить Вам за Вашу людяність і доброту!

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

АРХІВ НОВИН