Навігація

 

СТРУКТУРА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ

ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 
структурний підрозділ
керівник
телефон
1
 
начальник відділу лісового господарства та мисливства
Пилип'юк Володимир Миколайович
(0372)54-08-06
2
 
заст. начальника відділу лісового господарства та мисливства
Гав’юк Василь Васильович
(0372)55-28-66
3
 
сектор технічної політики та використання лісових ресурсів
Москалюк Олександр Миколайович
(0372)55-39-63
4
 
сектор кадрів та юридичного забезпечення
Столяр Оксана Мирославівна
(0372)55-26-19
5
 
сектор фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
Казаку Вікторія Володимирівна
(0372)54-08-16
6
 
сектор економіки
Кашпор Валерія Василівна
(0372)55-30-53

ДП "БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛМГ"

1
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛМГ"
(03730)3-65-49
2
 
БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Калинюк Михайло Іванович
(03730)3-86-51
3
 
ВАШКІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Дмитрюк Микола Дмитрович
(03730)6-32-46
4
 
ГІРСЬКО-КУТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Одотюк Микола Дмитрович
(03730)3-81-33
5
 
ДОЛІШНЬОШЕПІТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Жебчук Володимир Костянтинович
(03730)3-81-42
6
 
ЛОПУШНЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Гриминчук Іван Миколайович
(03730)3-83-33
7
 
МИГІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Гавриляк Юрій Васильович
(03730)2-78-92
8
 
СЛАВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
(03730)3-33-56
9
 
ФАЛЬКІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Гуменюк Василь Іванович
(03730)3-82-98
10
 
ЧЕМЕРНАРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Ковалюк Богдан Миколайович
(03730)3-82-47
11
 
Мисливська дільниця
Марчук Андрій Олексійович
(03730)3-82-59
12
 
Дільниця відвантаження деревини
Колотило Микола Іванович
(03730)3-13-13
13
 
Деревообробний цех
Передейко Надія Михайлівна
(03730)3-65-43
14
 
Ремонтна дільниця
Меленко Василь Юрійович
(03730)3-11-20

ДП "ПУТИЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП"

1
 
ДП "ПУТИЛЬСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Фрей Петро Прокопович
(03738)2-12-04
2
 
УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Скрипчук Олексій Іванович
(03738)2-71-11
3
 
ПУТИЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Пуршега Михайло Маркович
(03738)2-15-97
4
 
СЕРГІЇВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Лабудяк Іван Васильович
(03738)2-13-24
5
 
ПЛОСКІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Паучек Іван Миколайович
(03738)2-77-13
6
 
СЕЛЯТИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Юрнюк Іван Іванович
(03738)2-33-34
7
 
ШЕПІТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Цега Олександр Михайлович
(03738)2-66-51
8
 
ЧЕРЕМОШСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Кричун Василь Власович
(03738)2-66-34
9
 
ЯБЛУНИЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Мицканюк Руслан Миколайович
(03738)2-63-27
10
 
Деревообробний цех пилорами №1
Михайлюк Василь Іванович
(03738)2-12-04
11
 
пилорама №2
Чечул Петро Володимирович
(03738)2-12-04
12
 
пилорама №3
Чепіль Петро Пилипович
(03738)2-12-04
13
 
Мисливське господарство "Карпатське"
Григоряк Ярослав Миколайович
(03738)2-12-04

ДП "СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП"

1
 
ДП "СТОРОЖИНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Беленчук Ігор Іванович
(03735)2-43-63
2
 
ЖАДІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Рибак Михайло Григорович
(03735)3-32-52
3
 
СТОРОЖИНЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Москалюк Олександр Іванович
(03735)4-11-71
4
 
БУДЕНЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Карлічук Василь Манолійович
(03735)5-13-42
5
 
ГІЛЬЧАНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Морараш Роман Георгійович
(03735)5-32-31
6
 
БАНИЛІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Шпак Валерій Ілліч
(03735)5-32-19
7
 
ЧУДЕЙСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Токарюк Борис Ілліч
(03735)6-15-90
8
 
КРАСНОїЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Гринчук Микола Григорович
(03735)6-33-23
9
 
ЛАУРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Рудий Руслан Анатолійович
(03735)6-32-59
10
 
ЇЖІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Чикивчук Віталій Георгійович
(03735)3-14-17
11
 
ВЕРХНЬОПЕТРІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Костюк Микола Григорович
(03735)3-22-59
12
 
Сторожинецький деревообробний цех
Сокирко Іван Євстафійович
(03735)2-23-44
13
 
Чудейський нижній склад
Самушко Василь Костянтинович
(03735)6-12-68
14
 
Красноїльський деревообробний цех
Негрій Андрій Іванович
(03735)6-34-55
15   Мисливське господарство "Зубровиця" Чистов Сергій Іванович
(03735)2-34-51

ДП "СОКИРЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП"

1
 
ДП "СОКИРЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Гончар Василь Борисович
(03739)4-93-37
2
 
КЕЛЬМЕНЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Штефанко Валентин Леонідович
(03732)2-66-24
3
 
ІВАНІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Гринько Микола Іванович
(03732)2-43-65
4
 
РОМАНКІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Дущак Микола Павлович
(03739)4-13-44
5
 
ЛОМАЧИНЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Маковійчук Андрій Володимирович
(03739)5-83-25
6
 
СОКИРЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Шевчук Володимир Іванович
(03739)2-18-31
7
 
Вашківецький лісопункт
Фортуна Олександр Анатолійович
(03739)4-91-62

ДП "ХОТИНСЬКИЙ ЛІСГОСП"

1
 
ДП "ХОТИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Вілянський Іван Петрович
(03731)2-18-52
2
 
КОЛІНКІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Михайлюк Іван Анатолійович
(03731)44-2-41
3
 
РУХОТИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Бранашко Євген Григорович
(03731)30-2-62
4
 
КЛІШКІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Дарчук Володимир Миколайович
(03731)25-2-06
5
 
ХОТИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Кучер Віктор Миколайович
(03731)2-30-71
6
 
НОВОСЕЛИЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Боклач Віталій Борисович
7
 
Клішківецький ЛПЦ
Кудрявич Віктор Федорович
(03731)31-1-90
8
 
Мисливське господарство "Придністровське"
Дарчук Володимир Миколайович
(03731)31-1-90

ДП "ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІСГОСП"

1
 
ДП "ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Тимофєєв Олександр Петрович
(0372)6-28-01
2
 
КІЦМАНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Нагірняк Розалія Казимирівна
050-434-56-95
3
 
ЧОРНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Вайпан Володимир Петрович
(03733)6-72-50
4
 
РЕВНЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Стрільчук Дмитро Іванович
050-337-64-45
5
 
САДГІРСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Дробот Іван Васильович
050-374-30-16
6
 
КУЧУРІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Мацко Дмитро Назарович
(03735)6-72-19
7
 
КУЗЬМІНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Постевка Валерій Мірчович
(03734)4-27-56
8
 
ТАРНАВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Сановчан Валерій Віссаріонович
(03740)4-15-65
9
 
ТУРЯТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Пілат Костянтин Володимирович
(03734)5-31-26
10
 
Глибоцький лісопункт
Кірик Анатолій Олександрович
(03734)2-19-80
11
 
Садгірський лісопункт
Пасічник Іван Васильович
(0372)56-02-79
12
 
Мисливське господарство "Турятка"
Вайпан Степан Дмитрович
(03734)5-31-26

ДП "ВИЖНИЦЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП АПК "

1
 
ДП "ВИЖНИЦЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП АПК "
Ткачук Юрій Іванович
03730-3-61-80
2
 
БУКОВИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Шарко Віктор Іванович
(03730)3-66-06
3
 
ІСПАСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Попюк Василь Михайлович
(03730)2-45-25
4
 
КАРАПЧІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Мишковський Ярослав Миколайович
(03730)6-34-10

ДП "СЛАП "КАРПАТСЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП "

1
  ДП "СЛАП "КАРПАТСЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП"
Бурак Василь Танасійович
(03738)2-18-52
2
 
ЯЛІВЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Харь Сергій Олексійович
(03738)2-34-35
3
 
ШУРДИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Дудка Сергій Васильович
(03738)2-43-30
4
 
КАРПАТСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Пентюк Василь Миколайович
(03738)2-71-07
5
 
КОНЯТИНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Кричун Микола Миколайович
(03738)2-86-10
6
 
РОЗТОКІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Скидан Іван Васильович
(03738)2-53-83
7
 
Цех переробки деревини
Дроняк Петро Петрович
(03738)2-43-61
8
 
Автотракторний цех
Терен Василь Миколайович
(03738)2-43-75

ДП «СЛАП «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП»

1
  ДП «СЛАП «СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ДЕРЖСПЕЦЛІСГОСП»
Орендович Віктор Романович
(03735)2-33-30
2
 
СТОРОЖИНЕЦЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Іліка Іван Миколайович
(03735)2-18-78
3
 
ЖАДІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Ксьонзек Григорій Іванович
(03735)33-2-91
4
 
ЗРУБ-КОМАРІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Орендович Микола Романович
(03735)7-42-63
5
 
БАНИЛІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Сметанюк Василь Георгійович
(03735)5-32-86
6
 
КРАСНОЇЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО
Берчук Василь Іванович
(03735)6-33-59
7
 
Цех переробки деревини
Павлюк Михайло Іванович
(03735)2-54-11

на початок